header

Vnitrostátní přeprava

Dnešní středisko kamionové dopravy H. A. S. spol. s r.o. je přímým následovníkem té původní, kterou byla závodová doprava podniku Slezan ve Frýdku-Místku.


Dnes již neprovádíme technologické přepravy pro tuto textilku, ta již bohužel zanikla, ale přizpůsobili jsme se požadavkům dnešní doby a rozšířili aktivity převážně pro významné logistické společnosti.
Ve většině činností jde o přepravy na území České Republiky, kde spolupracujeme s velkými hráči na trhu (Geis, DSV, Schenker, Top Trans, apod.)


Zaměstnáváme spolehlivé řidiče a neustále investujeme finanční prostředky do obnovy vozového parku.
Provozujeme speciální velkokapacitní soupravy road train pro naše významné logistické zákazníky a v tomto segmentu dopravy se úspěšně rozvíjíme.


Za pomoci současných moderních technologií jsou všechna vozidla a řidiči monitorována GPRS monitoring systémem a přenos dat i veškerá komunikace mezi vozidlem a dispečerským pultem probíhá elektronicky. Naši řidiči pochopili, že detailní sledování vozidel není jen bičem na ně, ale hlavně nástrojem k jejich řízení, k vzájemné komunikaci a k zajištění jejich bezpečí.
Kamionovou dopravu společnosti H. A. S. spol. s r.o. můžeme úspěšně rozvíjet i ve spolupráci s dalšími středisky společnosti, zejména technického, které dohlíží na dobrou kondici našich dopravních prostředků a navrhuje technická řešení všech požadavků.
Školicí středisko pečuje o pravidelná proškolování našich řidičů tak, jak jsou dnešní legislativou požadována.
Ekonomické oddělení obstarává veškerou účetní a mzdovou agendu a středidko prodeje PHM zabezpečuje „krmení pro naše moderní koně“.


Činnost střediska kamionové dopravy se takto může nadále úspěšně rozvíjet i do budoucna, jednotlivá střediska nabízejí své služby i externě a jsou tak vzájemně nezávislá, ale zároveň se vzájemně podporují a touto diverzifikací svých činností přispívají k úspěšnému rozvoji celé společnosti.
 

img

Robin Družkovský

Vedoucí dopravy a skladování

(+420) 720 739 118

robin.druzkovsky@has-cs.cz

Všechny kontakty