header

Produkty

Čerpací stanice H. A. S. spol. s r.o. nabízí:


Kvalitní pohonné hmoty, které jsou kontrolovány ČOI a Celní správou ČR. Velmi striktně dbáme na kvalitu pohonných hmot. Produkty pohonných hmot odebíráme od největších distributorů v ČR, kde původ produktů pochází z rafinérie Bratislava (SLOVNAFT). Tímto Vaše vozidla dostanou dostatečně kvalitní paliva.

Výdej pohonných hmot se řídí v režimu plně automatizovaného, bezobslužného výdeje, zákazníci mohou tímto NONSTOP bezobslužně natankovat pohonné hmoty jako je Diesel (MOTOROVÁ NAFTA) a Natural 95 (AUTOMOBILOVÝ BENZÍN) současně i provozní kapalinu Ad-Blue. Čerpací stanice je vybavená vysokorychlostním stojanem s plněním pro nákladní vozidla a těžkou techniku.

Zákazníci mohou provádět platby:

  • Hotovost
  • Bankovní karty
  • Lokální produktové karty (SLEVA ze stojanové ceny)


Cena pohonných hmot při platbě fakturou se odvíjí dle výše odebraného množství a fakturace probíhá každý pátek, dekádně, 2x měsíčně dle dohody se zákazníkem. Aktualizace cen probíhá na webových stránkách.

Mezi naše zákazníky patří hlavně dopravci, stavební firmy, zemědělské a dřevozpracující firmy.

Dále nabízíme další služby: občerstvení – bagety, sendviče, obložené chleby, nealkoholické nápoje, mražené výrobky, dálniční známky a další zboží.

Na čerpací stanici lze dohodnout za výhodných podmínek krátkodobé i dlouhodobé parkování osobních, nákladních a kamionových vozidel, které se hradí předem.

img

Ing. Vladislav Dušek

specialista služeb

+420 731 531 029

vladislav.dusek@has-cs.cz

Všechny kontakty